Komisja Episkopatu Polski ds. Misji

Wieści z misji

Wybierz rok: Wybierz miesiąc: Poprzedni miesiąc Następny miesiąc

  • 11 lipca 2014

    Kenia: Subukii - Wioska Maryi

    Subika 24.06.2014.  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!  Od maja 2014 jestem 200 km od stolicy Kenii (Nairobii) - w Subukii (zw. też Village of Mary tzn. Wioską Maryi). To nasza nowa placówka. Pierwsze 2 siostry przybyły tu w kwietniu 2013 r. …

    Więcej

Poprzedni miesiąc Następny miesiąc
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
127 0.082935810089111