Wieści z misji
Wybierz rok:
Wybierz miesiąc:
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
-
11 lipca 2014
Kenia: Subukii - Wioska Maryi
Subika 24.06.2014. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Od maja 2014 jestem 200 km od stolicy Kenii (Nairobii) - w Subukii (zw. też Village of Mary tzn. Wioską Maryi). To nasza nowa placówka. Pierwsze 2 siostry przybyły tu w kwietniu 2013 r. …
Więcej
Poprzedni miesiąc Następny miesiąc