Komisja Episkopatu Polski ds. Misji

Wieści z misji

Wybierz rok: Wybierz miesiąc: Poprzedni miesiąc Następny miesiąc

  • 30 kwietnia 2015

    Złoty medal dla misjonarki świeckiej

    24 kwietnia 2015 r. w Kamerunie pani Ewa Gawin, misjonarka świecka z diecezji tarnowskiej, została uhonorowana złotym medalem „Dei Regno Servire”. Medal został wręczony misjonarce obchodzącej 25 lecie misyjnej posługi przez wikariusza biskupiego ds.…

    Więcej

Poprzedni miesiąc Następny miesiąc
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
127 0.049713134765625